Skicka offertförfrågan

Kundservice

Vi vill gärna hjälpa dig att förverkliga ditt projekt. Nedan hittar du kontaktformulär och andra kontaktuppgifter till vårt team.

Expodul Inredningar AB, Forserum

Huvudkontor/Showroom

Sörbyvägen 7, 571 78 Forserum

Tel. 0380-377 130,
info@expodul.se
Bankgiro, 217-3326,
Org. nr: 556200-4142, VAT.no: SE556200414201

Öppettider 
Mån-Fre: 07.00-16.00, Tel.tid: 9.30-16.00
Lör-Sön: Stängt

Vi kontaktar dig!

Fyll i de obligatoriska fälten och skriv gärna en kort beskrivning så ser vi till att du får rätt hjälp av en av våra medarbetare!

Jag är intresserad av:
Sänd mig en broschyrUterum med limträstommeKanalplasttakEnkelglaspartierIsolerglaspartierUterum med helaluminiunstommeFasadpartier, vikparti, lyft-/skjutparti, fasta partierGlastakPVC-fönster och PVC-partierNågot annat



Välkommen att kontakta vårt team!

VD Expodul Uterum Tommy Thyselius

Tommy Thyselius

VD

0380-377 138
070-7579580
Tommy.Thyselius@expodul.se

leanita putri HR personalansvarig

Leanita Putri

Personalansvarig, Försäljning

0380-377 139
Leanita.Putri@expodul.se

Alexander Johansson Säljstrateg

Alexander Johansson

Försäljningschef, Affärsutvecklare

0380-377 143
070-0638690
Alexander.Johansson@expodul.se

säljare mikaela expodul

Mikaela Berg

Försäljning

0380-377 131
Mikaela.Berg@expodul.se

Elisabeth Blomberg Ekonomi

Elisabeth Blomberg

Ekonomi

0380-377 136
Elisabeth.Blomberg@expodul.se

magnus expodul

Magnus Karlsson

Försäljning

0380-377 132
Magnus.Karlsson@expodul.se

expodul konstruktör kontakt

David Lindahl

Konstruktör

0380-377 130
David.Lindahl@expodul.se

Emma Thyselius Informatör

Emma Thyselius

Informatör

0380-377 146
Emma.Thyselius@expodul.se

Sophie Jansson personal säljare expodul uterum

Sophie Jansson

Försäljning

0380-377 134
Sophie.Jansson@expodul.se

personal säljare eric

Eric Tegström

Försäljning

0380 377 137
Eric.Tegstrom@expodul.se

personal säljare erika

Erika Frisk

Försäljning

0380 577 151
Erika.Frisk@expodul.se

personal säljare josse

Josse Söderberg

Försäljning

0380 577 150
Josse.Soderberg@expodul.se

kundservice

Stefan Wikman

Inköp, Försäljning

0380-377 135
Stefan.Wikman@expodul.se

kundservice

Inger Sandström

Verksamhetssamordnare, Försäljning

0380-377 133
Inger.Sandstrom@expodul.se