Skicka offertförfrågan

Expodul Uterum | Kundservice

Vi kan hjälpa dig att förverkliga ditt projekt. Nedan hittar du kontaktformulär och andra kontaktuppgifter till vårt team.

Expodul Inredningar AB

Sörbyvägen 7, 571 78 Forserum

Tel. 0380-377 130,
info@expodul.se
Bankgiro, 217-3326,
Org. nr: 556200-4142, VAT.no: SE556200414201

Öppettider:
Mån-Fre: 07.00-16.00, Tel.tid: 9.30-16.00
Lör-Sön: Stängt

Avvikande öppettider: 
6 Juni – Stängt
21 Juni – Stängt

Semesterstängt:
v.28 – 31

 

Showroom i Forserum

Besök vår stora utställning för att hämta inspiration, tala med säljare eller kika på ett urval av våra uterumsmodeller.

Vi hjälper dig och din snickare/återförsäljare att hitta rätt lösning för dina förutsättningar.

Läs mer om vårt Showroom här >>

Vi kontaktar dig!

Fyll i de obligatoriska fälten och skriv gärna en kort beskrivning så ser vi till att du får rätt hjälp av en av våra medarbetare!

    Jag är intresserad av:
    Sänd mig en broschyrUterum med limträstommeKanalplasttakEnkelglaspartierIsolerglaspartierUterum med helaluminiunstommeFasadpartier, vikparti, lyft-/skjutparti, fasta partierGlastakPVC-fönster och PVC-partierNågot annat



    Välkommen att kontakta vårt team!

    tommy thyselius VD expodul uterum

    Tommy Thyselius

    VD

    0380-377 138
    070-7579580
    Tommy.Thyselius@expodul.se

    Leanita Putri HR Versamhetssamordnare expodul uterum personal

    Leanita Putri

    Verksamhetssamordnare, HR

    0380-377 139
    Leanita.Putri@expodul.se

    Alexander Johansson säljchef expodul uterum personal

    Alexander Johansson

    Försäljningschef, Affärsutvecklare

    0380-377 143
    070-0638690
    Alexander.Johansson@expodul.se

    Mikaela Berg säljare expodul uterum personal

    Mikaela Berg

    Försäljning

    0380-377 131
    Mikaela.Berg@expodul.se

    erika frisk säljare expodul uterum personal

    Erika Frisk

    Försäljning

    0380 577 151
    Erika.Frisk@expodul.se

    kent alfredsson säljare expodul uterum personal

    Kent Alfredsson

    Försäljning

    0380-577 150
    Kent.Alfredsson@expodul.se

    säljare sophie jansson expodul uterum personal

    Sophie Jansson

    Försäljning

    0380-377 134
    Sophie.Jansson@expodul.se

    daniel thyselius administration expodul uterum personal

    Daniel Thyselius

    Administration

    0380-577 153
    Daniel.Thyselius@expodul.se

    emma thyselius marknad kommunikation expodul uterum personal

    Emma Thyselius

    Marknad & Kommunikation

    0380-377 146
    Emma.Thyselius@expodul.se

    david lindahl konstruktör expodul uterum personal

    David Lindahl

    Konstruktör

    0380-377 130
    David.Lindahl@expodul.se

    igor kicovic produktionschef expodul uterum personal

    Igor Kicovic

    Produktionsansvarig

    0380-577 152
    Igor.Kicovic@expodul.se

    vikram singh illustratör expodul uterum personal

    Vikram Singh

    3D Illustratör

    0380-377 130
    info@expodul.se

    kundservice

    Stefan Wikman

    Inköp

    0380-377 135
    Stefan.Wikman@expodul.se

    kundservice

    Elisabeth Blomberg

    Ekonomi

    0380-377 136
    Elisabeth.Blomberg@expodul.se