Kundservice

Vi vill gärna hjälpa dig att förverkliga ditt projekt. Nedan hittar du kontaktformulär och andra kontaktuppgifter till vårt team.

Expodul Inredningar AB, Forserum

Huvudkontor/Utställning

Sörbyvägen 7, 571 78 Forserum

Tel. 0380-377 130,
info@expodul.se
Bankgiro, 217-3326,
Org. nr: 556200-4142, VAT.no: SE556200414201

Öppettider 
Mån-Fre: 07.00-16.00
Lör-Sön: Stängt

Expodul Inredningar AB, Malmö

Kontor/Utställning

Järnyxegatan 3 Fosie, 213 75 Malmö

Tel. 040-6084140
infomalmo@expodul.se

Öppettider
Mån-Fre: 10.00-17.00
Lördagar: 10.00-14.00
Söndagar: Stängt

Vi kontaktar dig!

Fyll i de obligatoriska fälten och skriv gärna en kort beskrivning så ser vi till att du får rätt hjälp av en av våra medarbetare!

Jag är intresserad av:
Sänd mig en broschyrUterum med limträstommeKanalplasttakEnkelglaspartierIsolerglaspartierUterum med helaluminiunstommeFasadpartier, vikparti, lyft-/skjutparti, fasta partierGlastakPVC-fönster och PVC-partierNågot annat



Välkommen att kontakta vårt team!

Tommy Thyselius

VD

0380-377 138
070-7579580
thyselius@expodul.se

expodul_mikaela

Mikaela Berg

Försäljning

0380-377 131
mikaela@expodul.se

expodul_leanita

Leanita Putri

Personalansvarig, Försäljning

0380-377 139
leanita@expodul.se

expodul_alexander

Alexander Johansson

Affärsutvecklare, Försäljning

0380-377 143
070-0638690
alexanderj@expodul.se

expodul_fredrik

Fredrik Lindström

Försäljning

0380-377 134
fredrik@expodul.se

expodul_elisabeth

Elisabeth Blomberg

Ekonomi

0380-377 136
elisabeth@expodul.se

expodul_magnus

Magnus Karlsson

Försäljning

0380-377 132
magnus@expodul.se

expodul_jesper

Jesper Tapper

Konstruktion

0380-377 130
jesper@expodul.se

expodul_emma

Emma Thyselius

Kommunikatör

0380-377 130
emma@expodul.se

expodul_kundservice

Stefan Wikman

Inköp, Försäljning

0380-377 135
stefan@expodul.se

expodul_kundservice

Inger Sandström

Verksamhetssamordnare, Försäljning

0380-377 133
inger@expodul.se

expodul_sandi_malmo

Sandi Maslesa

Platschef Malmö, Försäljning

040-6084140
073-9402623
sandi@expodul.se

expodul_henrik_malmo

Henrik Falk

Försäljning

040 6084142
henrik@expodul.se